szycie na miarę

Wieloletnie doświadczenie firmy AnWaBe gwarantuje, że szyte garnitury są wysokiej jakości produktem. 

Szycie dla klientów indywidualnych 
Szycie na miarę różni się od produktów wykonanych seryjnie tym, że garnitur wykonywany jest specjalnie na zamówienie konkretnego klienta. Daje to możliwość indywidualnego wyboru tkaniny, podszewki, guzików, koloru przeszyć lub ich braku. Takie zlecenie realizujemy w terminie około 2 tygodni. Cały proces rozpoczynamy od zdjęcia miary i wyboru tkaniny i dodatków. W ustalonym terminie następuje pierwsza przymiarka, podczas drugiej produkt gotowy jest do odbioru. 
W szczególnych przypadkach termin może uleć znacznemu skróceniu.

Cennik:
Smoking, garnitur w kratkę - od 1000 zł
Garnitur gładki - od 900 zł
Kamizelka - od 170 zł
Spodnie - od 300 zł
Marynarka - 600 zł

Szycie dla grup, firm, stowarzyszeń
Przez lata prowadzenia działalności mieliśmy okazji realizować zamówienia na ubiór dla pracowników w różnych firmach i stowarzyszeniach. Dla ochrony, chórów, sprzedawców, kierowców - tam gdzie jest potrzebny elegancki ubiór godnie reprezentujący firmę.

Szyjemy również mundury galowe dla myśliwych i strażaków. Są wykonane z wymaganych materiałów z zachowaniem wszelkich wymogów tego typu stroju. Realizujemy zlecenia grupowe i indywidualne.  

GARNITUR 
ŚLUBNY SMOKING

Jest wykonany z gładkiej, czarnej tkaniny. Klapy szalowe pokryte są atłasową tkaniną podobnie jak guziki i wypustki kieszeni.
Marynarka jednorzędowa, zapinana na jeden guzik z dwoma rozcięciami z tyłu.

GARNITUR 
ŚLUBNY moDEL W2

Model W2 Błękitny garnitur z czarnymi, satynowymi wstawkami. Wykonany z delikatnego w dotyku materiału z 40% wełny w składzie.

GARNITUR 
ŚLUBNY moDEL W3

Model W3 Ciemno-niebieski garnitur, urozmaicony satynowym wykończeniem elementów. Uszyty z nabłyszczanego materiału, który posiada 40% wełny w składzie.

Mundur Męski

Mundur Damski

Rożne mundury z naszej firmy