MARYNARKA
MODEL M2 

Błękitna marynarka w drobną kratę to doskonały wybór na wyróżniającą się stylizację. Klasyczny wzór urozmaiciliśmy jasnymi guzikami i przeszyciami. Marynarka jest dopasowana do sylwetki i posiada dwa rozcięcia z tyłu.

MARYNARKA
MODEL M2 

Niebieska marynarka charakteryzująca się wyraźną teksturą materiału. Wykończona jest kontrastującymi, beżowymi dodatkami co nadaje je unikatowy charakter

MARYNARKA
MODEL M2 

Stylowa granatowa marynarka. Klasyczny krój został ożywiony szarym przeszyciem klap, imitującym ścieg ręczny oraz dwukolorowymi guzikami. Granatowa marynarka sprawdza się w każdej sytuacji, dlatego warto zaopatrzyć w nią naszą garderobę.

MARYNARKA
MODEL M2 kolor 198

Model: M2 kolor 198, Błękitna marynarka o delikatną fakturze, widocznej z bliższej odległości. w Skład tkaniny wchodzi 55% wełny i 5% elastanu, który zapewnia komfort w codziennym użytkowaniu.  

MARYNARKA
MODEL M2 kolor 162

Model M2 kolor 162, Beżowa marynarka, wykonana z lekko błyszczącej tkaniny. Zestawiona z ciemniejszymi spodniami, może tworzyć ciekawą alternatywę dla klasycznego dwu-częściowego garnituru.    

MARYNARKA
MODEL M2 kolor 195

Model M2 kolor 195, Popielata marynarka w błękitną drobną krateczkę. Materiał jest gładki i miły w dotyku, w składzie posiada 40% wełny.

MARYNARKA
MODEL M4 kolor 24

Model M4 kolor 24, Popielata marynarka wykonana z dzianiny, urozmaicona czarnymi lub niebieskimi wstawkami. Materiał i krój nadają jej styl idealnie pasujący do codziennego użytkowania.