O firmie

AnWaBe zajmuje się produkcją i sprzedażą męskiej odzieży wizytowej. Zakład krawiecki mieści się w budynku przy ulicy Zawiszy Czarnego 5B w Rzeszowie, tam też znajduje się sklep firmowy. Posiada również stoisko firmowe w centrum handlowym „Full Market” w Rzeszowie. Firma świadczy usługi szycia na miarę dla klientów indywidualnych i grupowych. AnWaBe współpracuje z odbiorcami, dostarczając im swoje produkty na terenie Podkarpacia i innych polskich województw.

historia firmy

Firma AnWaBe została zarejestrowana 15.03.1993 roku a jej oryginalna nazwa wzięła się od pierwszych liter imion dzieci właścicieli. Wcześniej założyciele: Barbara i Julian Podsiadło zajmowali się handlem odzieżą w kraju i za granicą. Obserwując zmiany jakie zachodziły w Polsce postanowili rozpocząć własną działalność produkcyjną. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyli we wcześniejszych latach próby szycia, najpierw odzieży damskiej, następnie męskiej cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Zakład krawiecki, który mieścił się w dwóch pomieszczeniach w domu rodzinnym, w roku 1995 został przeniesiony do innej lokalizacji gdzie można było realizować rozrastająca się produkcję. W roku 2000 została ukończona budowa własnego budynku gdzie został przeniesiona produkcja już tylko męskiej odzieży wizytowej. Oprócz zakładu krawieckiego, mieści się w nim sklep firmowy z dostępnym asortymentem.  

Targi ślubne 2017

W styczniu 2017 roku Firma brała udział w XI Targach Ślubnych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Promocja towarzysząca tej imprezie oraz pozytywna atmosfera dała wszystkim mnóstwo dodatkowej energii do dalszej pracy nad rozwojem naszego przedsiębiorstwa.

Podsumowanie targów Plan stoisk na targach